تفاوت لیپوماتیک با بقیه روش ها

پنج شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴

تفاوت لیپوماتیک با بقیه روش ها چیست

یکی از بی خطرترین روش ها برای تخلیه چربی بدن و از بین بردن سلولیت ها لیپوماتیک می باشد ، در این روش می توان چربی های اضافه در نواحی بازو ، پهلو ، شکم ، پشت ، باسن ، کمر و … را از بین برد . در این مقاله تفاوت لیپوماتیک با بقیه روش ها  را توضیح خواهیم داد . لیپوماتیک از جدیدترین روش های تخلیه چربی می باشد که در بیش از ۵۰ کشور در حال استفاده می باشد .

تفاوت لیپوماتیک با بقیه روش ها

در زمان تخلیه چربی ها از بدن در روش لیزر لیپولیز بافت چربی را ذوب می نمایید و سپس به تخلیه آن می پردازد اما در روش لیپوماتیک آسیبی به بافت ها وارد نمیشود و با استفاده از تکنیک متفاوت به تخلیه چربی ها می پردازد .

در روش لیزر لیپولیز چربی های که ذوب می شوند دیگر قابل استفاده نخواهد بود اما در روش لیپوماتیک برای بیرون کشیدن چربی های هیچ حرارتی تولید نمی شود در نتیجه خطر سوختگی پوست وجود نخواهد داشت .

در روش لیپوماتیک به دلیل اینکه چربی که کشیده میشود هیچ گونه حرارتی ندیده است و به آسانی می توان آن را به نواحی مختلف بدن تزریق کرد .

از مزیت های لیپوماتیک می توان به این نکته اشاره کرد که در این روش مقداری سفت شدن پوست صورت می گیرد و افتادگی پوست حداقل میباشد.

مزایای لیپوماتیک

  • نیازی به انجام بیهوشی نیست
  • خطر آمبولی در این روش حداقل میباشد
  • خستگی و کوفتگی پس از عمل وجود ندارد
  • از شل شدن پوست جلوگیری می کند
  • کبودی و خون مردگی بعد از عمل حداقل میباشد

به بیماران توصیه می شود که پس از انجام عمل لیپوماتیک حتما از گن استفاده نمایند .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر جعفری

 

ارسال شده در پیکرتراشی, لاغری با لیپوماتیک توسط jafari