تزریق چربی و فیلر

تزریق چربی

تزریق چربیدر صورت از جمله عمل های زیبایی محسوب می شود که در آن فرد برای مدت طولانی زیبایی و جوانی را باز می یابد. در واقع این عمل زیبایی به همان اندازه ای که جراحی زیبایی بینی در چهره تاثیر گذار است، موثر واقع می شود و زیبای فرد را بعد از عمل تضمین می نماید.

چربی تزریق شده در این روش از یک منبع مناسب از چربی برداشته می شود، چربی برداشته شده از قسمت های مختلف بدن خود فرد خواهد بود، شکم و پهلوها ، اندام ها ، محل های مناسبی برای برداشتن چربی محسوب می شوند.

در این روش که در واقع نوعی پیوند چربی است، میزان مورد نیازی از سلول های چربی از اندام های مختلف به صورت منتقل می شوند.

نتیجه این عمل زیبایی به صورت مشهودی قابل رویت خواهد بود، این روش از جوانسازی پوست باعث می شود تا حدودی پوست شل و افتاده صورت پرشود و چین و چروک های عمیق و سطحی به واسطه پرشدن لایه های زیر پوستی تقریبا از بین بروند.

تزریق چربی بعنوان روشی مناسب و کار آمد برای برطرف کردن بسیاری از مشکلات پوستی مانند اسکارهای صورت، فرورفتگی و چین چروک صورت مورد استفاده قرار می گیرد.

هدف اصلی در این روش اضافه کردن حجم صورت، لب ها، باسن و یا دستها می باشد که باعث می شود نمای آن پرتر و زیباتر به نظر بیاید. امروزه لیفت کردن صورت همزمان با تزریق چربی توسط بسیاری از افراد مورد استفاده قرار می گیرد.

افراد مناسب برای این جراحی :

 

  • افرادی که چین و چروک، افتادگی یا اسکار در ناحیه صورت دارند.
  • اشخاصی که دچار پیری پوست و افتادگی آن شده و نیاز به جوانسازی دارند.
  • افرادی که خواستار جذابیت ظاهری باشند.
  • اشخاصی که جای جوش های عمیق دارند و صورت آنها دچار فرورفتگی شده است.
  • افرادی که پیشانی آنها دارای خطوط عمیق عمودی است.

 

 

می خواهم بیشتر بدانم