تزریق چربی به باسن و ران

تزریق چربی به باسن و ران

Buttock  Fat  Injecton

Butt  Injections

 

تزریق چربی به باسن که به آن Gluteoplasty  و  Gluteal  Augmentation  نیز گفته می شود برای بزرگ کردن و همچنین فرم دادن به باسن کاربرد دارد. این پروسیجر نسبت به ایمپلانت باسن ( پروتز ) عوارض کمتری دارد و کمتر . تهاجمی محسوب می شود . 

کاندید مناسب تزریق چربی باسن

آقا یا خانمی که از شکل و اندازه باسن خود ناراضی است می تواند کاندید این جراحی شود . فرد کاندید این عمل جراحی همانند سایر جراحی های زیبایی باید در وضعیت مطلوب سلامتی جسمی و روحی باشد . از کشیدن سیگار ۲ هفته قبل از عمل و از مصرف داروهای که منجر به خونریزی می شوند ( آسپرین ، vite  ، داروهای گیاهی ، …)از یک هفته قبل از عمل باید پرهیز کند .

تحتانی وجود تقعر و تحدب های خاص در اندام می باشد . مثلا در مورد ساق باید در قسمت خارجی آن تحدب و در مورد مچ پا هم در قسمت داخلی و هم در قسمت خارجی تقعر برقرار باشد .

دکتر مهدی جعفری سعی می کند با استفاده از لیپوساکشن ، تزریق چربی و با به کارگیری پروتز باسن و پروتز ساق ،اندام تحتانی شما زیباتر به نظر آید .

جراحی زیبایی اندام تحتانی به شاخه های زیر تقسیم می شود :

الف ) تزریق چربی به باسن ، ران

ب) پروتز باسن و ساق

ج) لیفت باسن و ران

د) لیپوساکشن ران و ساق

روش جراحی تزریق چربی به باسن و ران

این عمل جراحی به دو شیوه انجام می شود :

الف ) برداشت چربی : معمولا چربی بوسیله لیپوساکشن یا لیپوماتیک از شکم ، پهلوها ، پشت یا حتی خود ران ها برداشته می شود . برداشتن چربی از این محل ها به زیبایی بیشتر فرد کمک می کند.

ب ) انتقال چربی به باسن

مزایای تزریق چربی به باسن نسبت به پروتز باسن :

۱) در این عمل جراحی باسن شکل طبیعی تری پیدا کرده و عوارض کمتری دارد .

۲) چربی اضافه از اندام های دیگر برداشته می شود لذا پیکر تراشی نیز جزء لاینفک این عمل محسوب می شود . برداشتن چربی از بالای باسن در پشت به فرم دهی و برجسته به نظر رسیدن باسن کمک می کند.

۳) تزریق چربی می تواند در چند محل از باسن از جمله قسمت های تو رفته خارجی باسن هم انجام شود ، اما پروتز باسن تنها در یک محل قرار می گیرد.

می خواهم بیشتر بدانم